Toalety przenośne na budowę to doskonałe rozwiązanie dla inwestorów, którzy muszą zapewnić swoim pracownikom odpowiednie zaplecze sanitarne.

Toalety przenośne świetnie sprawdzą się więc w miejscach, w których dostęp do sieci wodno-kanalizacyjnej jest niemożliwy lub utrudniony, a także wtedy, kiedy przedsiębiorca ma ograniczone zasoby finansowe lub nie chce inwestować w budowę toalety stałej. Wówczas najlepszym rozwiązaniem będą toalety przenośne, które zaspokoją wszystkie potrzeby sanitarne pracowników budowy. Takie toalety można kupić na własność lub wynająć na określony czas od firmy świadczącej usługi wynajmu toalet przenośnych.

Zalety toalet przenośnych

Do najważniejszych zalet toalet przenośnych zalicza się mobilność i funkcjonalność. Dzięki temu można przenosić je z miejsca na miejsca oraz tworzyć zaplecza sanitarne niewymagające dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej. Oprócz tego toalety przenośne są w pełni bezpieczne, zapewniając wysokie standardy higieniczne. W zależności od wybranej opcji otrzymujemy:

  • toalety przenośne standardowe
  • toalety przenośne z umywalką
  • toalety przenośne VIP
  • toalety przenośne VIP LUX

Toalety przenośne na budowę sprawią, że pracownicy będą czuli się wygodnie i komfortowo.

Toalety przenośne – kupić czy wynająć?

Zarówno sprzedaż, jak i wynajem toalet ma swoje zalety i wady. Wybór odpowiedniego wariantu zależy przede wszystkim od decyzji inwestora, jego możliwości finansowych, a także od czasu trwania danego przedsięwzięcia. Warto również brać pod uwagę wielkość i potrzeby pracowników budowy.

Jeśli czas budowy jest przewidziany na więcej niż sześć miesięcy, wówczas najbardziej opłaca się zakup toalet przenośnych. Jednorazowo jest to dużo większy koszt niż wynajem toalet, jednak ta inwestycja zwróci się po pewnym czasie, ponieważ odchodzą koszty wynajmu i płaci się jedynie za wywóz nieczystości. Sprzedaż toalet przenośnych oferowana jest przez wiele firm z branży sanitarnej, które zwykle przy zakupie większej ilości, oferują liczne rabaty.

Z kolei wynajem toalet sprawdzi się przy niewielkich inwestycjach, kiedy czas budowy jest krótki lub jeśli możliwości finansowe są ograniczone. W tym przypadku płaci się zarówno za wynajem, jak i wywóz nieczystości, ale koszty rozłożone są w czasie. Dodatkowo wiele firm oferuje sprzątanie toalet oraz naprawdę usterek. Wybór tej możliwości to wygodne i komfortowe rozwiązanie zarówno dla inwestora, jak i dla pracowników. Ceny zakupu, jak i wynajmu toalet różnią się w zależności od wybranego wariantu. Standardowe toalety przenośne zarówno w sprzedaży, jak i wynajmie są tańsze niż toalety z dodatkowym wyposażeniem.

Usługi sanitarne na życzenie

Kompleksowe usługi sanitarne oferuje firma Clipper, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży spełnia najwyższe standardy higieniczne i funkcjonalne. Pełną ofertę wynajmu i sprzedaży toalet przenośnych można znaleźć na stronie: https://clipper.pl/toalety-przenosne/

Ponadto firma Clipper oferuje także serwis toalet przenośnych, w skład którego wchodzi:

  • regularny wywóz nieczystości
  • sprzątanie toalet
  • dezynfekcja toalet
  • uzupełniane środków czystości
  • naprawa usterek

Systematyczne serwisowanie toalet przenośnych jest ważne ze względu na podstawowe zasady bezpieczeństwa i higieny.

Współczesne toalety przenośne są estetyczne, higieniczne, funkcjonalne, a także komfortowe i wygodne w użytkowaniu. Dzięki mobilności oraz dostępności różnych wariantów bardzo dobrze sprawdzą się jako toalety na budowę czy imprezy plenerowe.
Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież