Bezpieczeństwo – w obecnych czasach ma ono jeszcze większe znaczenie niż kiedykolwiek. Odpowiedzialnością nas wszystkich jest, aby o nie zadbać. Obowiązek ten dotyczy również pracy, w szczególności tej, która wymaga ogromnej precyzji i jest prowadzona w trudnych warunkach. Przykładem jest branża maszyn ciężkich – tutaj nie ma miejsca na prowizorkę!

Renomowany producent gwarancją jakości

Jeśli potrzebujemy zwyżki, która będzie niezwykle wydajna, a do tego ponadprzeciętnie bezpieczna to możemy w ciemno stawiać na podnośniki koszowe. Jest jednak jedno „ale” – należy wybierać sprzęt od renomowanych producentów. Lata doświadczenia, szczególnie w takim biznesie, są na wagę złota!

Rodzaje podnośników koszowych

Przeglądając oferty wynajmu podestów koszowych (do grupy tej należą modele przegubowe, masztowe oraz teleskopowe), możemy spotkać się z różnymi oznaczeniami. Warto je poznać, aby dobrać najodpowiedniejszą maszynę. Zgodnie z brytyjską nomenklaturą wyróżniamy trzy rodzaje zwyżek typu koszowego:

  • AWP – Aerial Work Platform (podesty koszowe),
  • EWP – Elevating Work Platform (podnośniki z podnoszoną platformą),
  • MEWP – Mobile Elevating Work Platform (podesty ruchome przejezdne).

Ponadto funkcjonuje nieco bardziej potoczne nazewnictwo. Można rzec, że anglojęzycznym odpowiednikiem naszej zwyżki jest cherry picker.

Wynajem wysokiej jakości zwyżek koszowych

Jeśli zależy nam na wcześniej wspomnianym połączeniu efektywności z bezpieczeństwem, możemy w ciemno wybrać maszynę z bogatej floty RIWAL. Działająca ponad dekadę na polskim rynku firma w swej ofercie, prócz wysokiej klasy podnośników koszowych (https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota/podnosniki-koszowe), posiada również mobilny serwis zapewniający całodobowe, profesjonalne wparcie techniczne na terenie całej Polski.

W skrócie – propozycja RIWAL jest kompletnym rozwiązaniem dla wszystkich firm budowlanych, magazynowych oraz operatorów, którzy pragną najwyższego komfortu pracy.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież