Jeśli poszukujesz rozwiązań z zakresu modułów kontenerowych to kontenerowe biuro jest w sam raz dla Ciebie. W każdym modułowym biurze znajdują się komfortowe warunki sprzyjające efektywnej pracy.


Kontenery umożliwiają dowolne konfigurowanie i zapewniają elastyczność. Dzięki elastycznemu systemowi późniejsze rozbudowy przy tradycyjnych budynkach są łatwe do realizacji. Jest możliwość określenia powierzchni kontenera i jego wyposażenia. Zakres zastosowań mobilnych zestawów kontenerowych jest różny i dotyczy sektora przemysłowego, handlowego i komunalnego. W zależności od wymagań Klienta powstaje zestaw kontenerowy o żądanej wielkości i potrzebnym wyposażeniu.

Kontenery pojedyncze lub zestawy kontenerowe

Dzięki przemyślanej konstrukcji modułowej mogą być używane pojedynczo jak i w zestawach. Łatwy montaż umożliwia szybkie ustawienie z docelowym miejscu.

Dostępne rozmiary

Kontenery dostępne są w różnych rozmiarach. Można je dowolnie łączyć w zależności od potrzeb. Wyposażenie jest zależne od wielkości kontenera. Kontener o wielkości 20 m2 ma na wyposażeniu panele okienne i drzwiowe, skrzynkę bezpiecznikową, gniazdka i lampy jarzeniowe. Dzięki elastycznemu systemowi paneli można każdą z ścian rozbudować i zaprojektować.

Obszar zastosowania

Warto zauważyć różnorodne i praktyczne możliwości zastosowań zestawów kontenerowych. Z pewnością na przykład państwa zakład pracy będzie przyciągał nie tylko wyglądem. Warto więc stworzyć więcej miejsca dla pracowników.

System panelowy

Elastyczne systemy panelowe umożliwiają w późniejszym czasie dołączenie kolejnych ścianek działowych, drzwi, okien i ogrzewania. Ten system umożliwia zmianę lokalizacji całego kontenera.

Wyposażenie zewnętrzne

Jest możliwość pomalowania kontenera na jeden z kolorów CTX-RAL, dostawienie schodów i daszku Jest również możliwość upiększenia kontenera poprzez drewniane wykończenie i wybudowanie zadaszenia.

Wyposażenie wewnątrz

Jest tu duże pole do popisu. Od elementów dekoracyjnych po wykładzinę podłogową. Jest tez opcja oszczędzania energii i wybór schodów wewnętrznych. Kontener posiada na wyposażeniu instalację elektryczną, która pozwoli na korzystanie z kontenera nawet w nocy rozkładając sprzęt taki jak laptop lub mikrofalówka.

Wyposażenie zabezpieczające

Kontenery spełniają najsurowsze wymogi klas odporności ogniowej. Jako zabezpieczenie służą kraty w drzwiach i oknach oraz zamek bezpieczeństwa.

Dla kogo rozwiązanie z kontenerami biurowymi?

Z pewnością oferta kontenerów biurowych jest dla osoby chcącej posiadać możliwość rozbudowy i rozszerzania modułowego kontenera. Jest dla chcących szybkiej i prostej instalacji. Z pewnością jest to rozwiązanie dla osób chcących mieć dobrze odizolowany magazyn lub mobilne biuro. Kontenery są używane jako tymczasowe schronienie dla uchodźców, ponieważ zapewniają dach nad głową i warunki do życia. Kontenery mogą być użytkowane jako klasyczne biura na budowie oraz jako przestrzeń korporacyjna. Dzięki ociepleniu kontener nadaje się jako przestrzeń usługowa. 

Dowiedz się więcej na https://seabox.pl/kontenery-biurowe/


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież