Firma Pewny Lokal zajmuje się odbiorami technicznymi nieruchomości mieszkalnych.

Pomaga nabywcom zrozumieć umowy deweloperskie, które wiążą go z deweloperem jeszcze przed rozpoczęciem budowy wymarzonego mieszkania. Na podstawie naszej pracy, wiedzy i doświadczenia inżynierowie, którzy dokonują odbiorów uzupełniają informacje na nowym portalu Sprawdź Dewelopera. Jest to wyjątkowa przestrzeń, ponieważ poparta wyłącznie fachowymi opiniami. Budujemy statystyki związane z wybraną inwestycją i deweloperem na podstawie rzetelnych i sprawdzonych danych, które redagują nasi pracownicy. Zależy nam na profesjonalnym przedstawieniu oceny jakości wykończeń, jakie oferuje nabywcy deweloper. Chcemy, by nie tylko nasi klienci czuli się doinformowani, chcemy działać na szerszą skalę. Zakładamy, że sugestie naszych inżynierów pozwolą odebrać mieszkanie każdemu, kto zechce się tego podjąć, zaś jeśli kupujący będzie miał wątpliwości, zawsze może zlecić odbiór inżynierowi Pewnego Lokalu, dzięki temu dołoży swoją cegiełkę do oceny inwestycji dewelopera.

Sprawdź dewelopera - odbiór mieszkania

Dzięki nowej stronie, która powstała na bazie danych tworzonych podczas odbiorów technicznych każdy może przeanalizować jakość wykończenia i obsługi klienta wybranego dewelopera. To wartościowa wiedza dla każdego zainteresowanego kupnem mieszkania od dewelopera. Dzięki naszym podpowiedziom przyszły nabywca wie, co jest mocną, a co słabą stroną dewelopera. Wie o nim więcej, dzięki czemu może spróbować odebrać mieszkanie. Informacje, które podajemy na portalu Sprawdź Dewelopera to zawilgocenia, jakość tynków i wylewki, a także ocenę stolarki okiennej. Są to niezwykle ważne z punktu widzenia odbioru technicznego kwestie, ponieważ wszystkie wymagają poprawek, by przed rozpoczęciem wykańczania wnętrz naprawiono każdą z tych wad.

Pewny Lokal to firma, która działa dla dobra konsumentów. Powstała z myślą o tym, by pomagać ludziom, którzy nie wiedzą, w jaki sposób radzić sobie z nieuczciwością dewelopera. Potrzeba, jaką dostrzegamy, codziennie mierząc się z wadami i usterkami, polega głównie na tym, by każdy nabywca miał świadomość, jaką jakość wykończeń oferuje deweloper. Bardzo często jest to stan zadowalający, ale trafiają się też przypadki, które sugerują, by mieszkanie odebrał profesjonalista, który pomoże wyegzekwować ewentualne naprawy na koszt dewelopera.

Film na YT: https://www.youtube.com/watch?v=tOSMFfPyQ20&t=1s

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież