Budownictwo modułowe rozwija się w ostatnich latach bardzo dynamicznie i zyskuje na popularności. Jednym z najlepszych producentów takich budynków jest firma Modulex.Współczesnych, postępowych ludzi przyciągają zalety kontenerów mieszkalnych, w tym:

  • Mobilność. Budynki modułowe można łatwo transportować i instalować w nowej lokalizacji;
  • Przystępne ceny. Koszt domów kontenerowych Modulex jest kilkakrotnie niższy niż w przypadku konwencjonalnej konstrukcji i około 20% niższy niż u konkurencji;
  • Szybka budowa. Dziś ludzie cenią swój czas, dlatego wybierają domki modułowe, które można w pełni zbudować w około 30 dni od rozpoczęcia budowy.

Wyposażenie kontenerów blokowych i sposób ich wykorzystania

Kontener mieszkalny to budynek modułowy, który łączący cechy domów socjalnego i sanitarnego przeznaczenia. Poza wygodną przestrzenią życiową jest tu również podstawowa instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna, grzewcza, wentylacyjna, mała kuchnia z całym niezbędnym wyposażeniem, w której można przygotowywać posiłki, a także łazienka i toaleta.

W katalogu firmy można również kupić osobno meble (od stolika komputerowego po sofę i szafę), mikrofali, umywalki, konwektory elektryczne, klimatyzatory i wiele więcej, a to wszystko w cenie nie wyższej niż w wyspecjalizowanych sklepach.

Duży wybór różnorodnych udogodnień w katalogu Modulex gwarantuje komfortowy pobyt. Ponadto kontenery modułowe tej wybitnej firmy są całoroczne, a dzięki wysokiej jakości izolacji termicznej i ogrzewaniu nadają się do życia w każdym klimacie (do -50 stopni Celsjusza). Wszystkie części konstrukcyjne mają powłoki antykorozyjne.

Kontenery mieszkalne — do czego służą?

Kontenery mieszkalne są często wybieranym rozwiązaniem, zapewniającym komfortowe warunki dla budowniczych jako domki budowlane. W wielu przypadkach pełnią funkcję biurowo-socjalną lub inne. Kontenery blokowe są często wykorzystywane do tworzenia niezależnych, tymczasowych lub stałych budynków biurowych, baraków a także nieruchomości komercyjnych.

Możliwość komfortowego pobytu w kontenerach mieszkalnych zapewnia wysokiej jakości izolacja. Dzięki unikalnej technologii Modulex kontenery można łączyć i ulepszać, uzupełniać o nieograniczoną liczbę modułów, zwiększając powierzchnię mieszkalną.

Dostawa i montaż pod klucz

Firma Modulex zapewnia szybką dostawę do niemal każdego miasta w Polsce własnym transportem, dzięki czemu klient nie musi szukać osobnej kompanii, aby dostarczyć zamówienie na plac budowy. Dzięki wyjątkowej technologii możliwy jest transport do 8 modułów w jednej ciężarówce, ponadto na transport nie są wymagane żadne specjalne zezwolenia — te czynniki znacznie upraszczają i przyspieszają dostawę. Wraz z towarem na plac budowy przyjedzie dwóch pracowników Modulex, którzy przeprowadzą szybki montaż Twojego kontenera mieszkalnego.Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież