Sezon grzewczy jeszcze się nie zaczął, jednak o jakości powietrza warto pomyśleć już teraz.

Okres zimowy to czas kiedy szczególnie jesteśmy narażeni na oddziaływanie smogu, który może prowadzić do zaburzeń pracy układu oddechowego, krążenia lub alergii. Towarzyszy nam codziennie, ponieważ tworzą go m.in. generowane przez samochody spaliny czy zanieczyszczenia produkowane przez obiekty przemysłowe, ale to właśnie zimą jego stężenie w powietrzu niebezpiecznie wzrasta. Spalanie węgla w gospodarstwach domowych, a niestety nierzadko śmieci, przyczynia się do niepokojącego wzrostu wskaźnika smogu, szczególnie w miastach.

Jak uchronić się przed smogiem, który bez problemu dostaje się przez okna do Twojego domu? Czystym, pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem możesz oddychać dzięki nowoczesnym oczyszczaczom powietrza.Jaki wybrać oczyszczacz powietrza na smog?

Dzięki zdobyczom technologicznym, w tym wypadku oczyszczaczom powietrza, i zachodzącym w nich procesom filtracji, możesz cieszyć się krystalicznie czystym powietrzem. Dla przykładu dostarczy je oczyszczacz Daikin MC 70 L, profesjonalny sprzęt, który ma wiele funkcjonalności i zalet. Posiada rozbudowany, złożony z 6 warstw system oczyszczania, w którego skład wchodzą różnego typu filtry, jonizator oraz flash streamer (eliminacja zanieczyszczeń wykorzystująca wyładowania elektryczne).

Proces oczyszczania polega na pochłanianiu, rozkładzie i usuwaniu zanieczyszczeń, w tym alergenów np. kurzu, pyłków, substancji smogowych, a także nieprzyjemnych zapachów, bakterii i wirusów.

Komfort użytkowania to podstawa - wbudowany intuicyjny panel sterowania pozwoli Ci ustawić i zaprogramować funkcje pod kątem własnych potrzeb np. odpowiedni poziom natężenia nawiewu powietrza, czas automatycznego wyłączenia urządzenia bądź właczączenie blokady przed dziećmi. Dla jeszcze większej wygody, masz również możliwość sterowania oczyszczaczem za pomocą pilota.

Dodatkowymi atutami urządzenia marki Daikin jest cicha praca, dzięki czemu dyskretnie oczyści powietrze nie zakłócając domowej ciszy. Zaletą oczyszczacza Daikin, odnoszącą się do domowej przestrzeni, jest również to, że posiada ciekawy wygląd. Minimalistyczna, nienarzucająca forma i niewielkie wymiary sprawiają, że urządzenie idealnie wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni.

Komentarze  

0 #1 on_27 2019-10-09 08:41
Smog znam to skądś. Mamy piec w którym palimy drewnem więc często wietrzymy. W trakcie podkładania do pieca nieraz wydostaje się dym więc nad piecem mamy kratkę wentylacyjną.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież