kompaktowy ogrzewacz powietrza

Temperatura w mieszkaniu w sezonie grzewczym nie zawsze nas satysfakcjonuje dlatego też powstały kompaktowe ogrzewacze powietrza.

Jest to prosty i skuteczny sposób na dogrzanie pomieszczenia. Wystarczy wetknąć do kontaktu i ustawić żądaną temperaturę w zakresie 15-32 stopni. Taki ogrzewacz jest bezpieczny dzięki zabezpieczeniom przez przegrzaniem. Często wyposaża się podgrzewacz w dwa wiatraczki, które szybko rozprowadzą ciepło. Technologia termoceraniczna stosowana w ogrzewaczu pozwala na szybkie i skuteczne ogrzanie pomieszczeń wykonując to lepie niż wielkie odpowiednimi. Ogrzewacze takie są bardziej efektywne niż ogrzewanie centralne przy czym jest przyjazny dla środowiska. Zabezpieczeniem przed oparzeniem jest nienagrzewająca się obudowa.
Kompaktowy ogrzewacz powietrza - gdzie stosować

Kompaktowy ogrzewacz powietrza z powodzeniem można stosować w niedogrzanych łazienkach, garażach i pomieszczeniach z nieszczelnymi oknami. Ogrzewacz sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 23 m2. Jest przenośny dlatego też możemy zabrać z sobą do domku letniskowego gdzie dostarczy ciepła. Sprawdzi się również na działkach w altankach.


Kompaktowy ogrzewacz powietrza - dane techniczne

W kompaktowym ogrzewaczu powietrza stosuje się czujnik wyłączający tryb grzania, a w przypadku spadku temperatury samoczynnie włącza się. Często w modela kompaktowych ogrzewaczy montowany jest timer, którym nastawia się godzinę włączenia. Jest cichy i posiada niewielkie rozmiary. Estetyczny wygląd, a przy tym tradycyjną obudowę, która jest trwała i solidna. Przeciętna moc wynosi około 400W. Cena takiego urządzenia nie jest wysoka. Średnia ceny wynosi około 50 złotych. Łatwo ogrzewacz kupić na portalach aukcyjnych lub w sklepie producenta.

Kompaktowe ogrzewacze powietrza nie bez powodu zyskują coraz więcej zwolenników. Niewygórowana cena produktu, wysoka efektywność i nienaganna jakość . Te cechy zachęcają i kuszą Klientów. Nie można zaprzeczyć faktu wysokiej skuteczności grzewczej.

Komentarze  

0 #1 Basia 2019-10-29 12:10
osobiście kupiłam taki kompaktowy ogrzewacz powietrza... świetnie sprawdza się przy podgrzaniu mojego zimnego salonu :) Polecam ten produkt!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież