Zaangażowanie i rzetelne prowadzenie firmy Fair Underlay zostało docenione na arenie międzynarodowej. Ich produkty można spotkać w niemal całej Europie jak również w USA i Maroko oraz w dużych sieciach sklepów budowlanych takich jak Leroy Merlin, Castorama czy Bricoman.


Jakość, wieloletnie doświadczenie oraz liczne grono zadowolony klientów - to tylko kilka cech, które wyróżniają polską markę na arenie międzynarodowej. Fair Underlay od 2003 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości podkładów podłogowych, głównie dla sektora DIY. Ich ciągły rozwój i skrupulatna analiza rynku pozwoliła na stworzenie podkładów spełniających potrzeby dzisiejszych odbiorców.

Stały rozwój Fair Underlay

Fair Underlay doskonale rozumie potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku, dlatego oprócz samej produkcji, zajmuje się również badaniem istotnych parametrów podkładów podłogowych. W 2016 roku firma uruchomiła własne labolatrium badawcze, pozwalające na stały rozwój marki. Umożliwia to systematyczne przeprowadzania testów zgodności oraz jakościowych, a także badanie nowych technologii. 

Zdając sobie sprawę z ograniczonych możliwości testowania produktów przez małe firmy, już rok później laboratorium udostępnione zostało zewnętrznym przedsiębiorcom, którzy nie mają możliwości budowy własnego zaplecza badawczego. Daje to szanse na rozwój także firm, które przykładowo dopiero wkraczają na rynek. W laboratorium Fair Underlay możliwe jest przeprowadzenie zarówno testów odporności podłoża na obciążane, analizy właściwości fizycznych jak i mechanicznych. 

Podkłady podłogowe Fair Underlay

W swojej ofercie Fair Underlay posiada podkłady podłogowe o najlepszych parametrach, zarówno tych przeznaczonych do posadzek z ogrzewaniem podłogowym, jak i tych służących do izolacji cieplnej posadzki. Innowacyjne podkłady z barierą radonową to rzadko spotykane rozwiązanie w podkładach podłogowych w Europie. Podczas budowy domu, z ziemi niekiedy wydostaje się promieniotwórczy radon, który jest szkodliwy dla naszego zdrowia. Stosując zatem podkłady Fair Underlay niwelujemy do minimum skutki promieniowania. Pierwiastek nie jest jednak obecny na całym obszarze Polski, a wyłącznie w niektórych jej regionach – głównie w południowej części. 

RWS Barier to kolejna technologia wyróżniającą polską markę. Eliminuje ona odgłosy kroków do 40%, co zdecydowanie podnosi standardy akustyczne tej warstwy podłogi. Obecnie najczęściej spotykany poziom bariery RWS kształtuje się na poziomie 26%, dlatego bez wątpienia oferta Fair Underlay wyróżnia się swoją innowacyjnością.

Podkłady z linii Extreme, posiadają opatentowaną technologię i oprócz wyjątkowych właściwości akustycznych, są świetnymi przewodnikami ciepła. Sprawia to, że polecane są szczególnie w przypadku ogrzewania podłogowego, gdyż nie ograniczają one przepływu ciepła z instalacji. Zmniejsza to zatem koszty ogrzewania i wpływa na realne oszczędności  z nim związane. Ponadto produkty są bezpieczne i dopuszczone do stosowania w budynkach mieszkalnych - posiadają pozytywną ocenę dotyczącą emisyjności związków szkodliwych. 

Fair Underlay - po prostu fair 

Zaangażowanie i rzetelne prowadzenie firmy Fair Underlay zostało docenione na arenie międzynarodowej. Ich produkty można spotkać w niemal całej Europie jak również w USA i Maroko oraz w dużych sieciach sklepów budowlanych takich jak Leroy Merlin, Castorama czy Bricoman. Firma w głównej mierze kieruje swoją ofertę do operatorów DIY oraz centrów logistycznych i handlowych, z uwagi na szerokie możliwości personalizacji swoich produktów. Fair Underlay nie umieszcza swojego logo na produktach, a wręcz przeciwnie dopasowuje nawet szerokość rolki swojego podkładu do wymogów odbiorcy. 

Oprócz produktów wysokiej jakości Fair Underlay dba także o środowisko, produkując podkłady RWS Barier podlegające w 100% recyklingowi, co pozytywnie wpływa na dobro naszej planety. Ich praca i działania zostały docenione przez EPLF, czyli Europejskie Stowarzyszenie Producentów Podłóg Laminowanych, zrzeszające wyłącznie renomowane marki. Członkostwo w Stowarzyszeniu umożliwia jeszcze większy rozwój firmy i daje konsumentom gwarancję zakupu podkładów najwyższej jakości. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież