Warszawa słynie ze swoich licznych dzielnic, w których z każdym kolejnym rokiem pojawiają się coraz to nowe zabudowania, przystosowane przede wszystkim dla rodzin z dziećmi.

Ale także dla młodych osób, które chcą się wreszcie usamodzielnić i na spokojnie wejść w dorosłość w towarzystwie przyrody i bez zgiełku zatłoczonych ulic. Jedną ze spokojniejszych dzielnic Warszawy jest właśnie, wspomniana w tytule artykułu, Białołęka.

 

Dzielnica jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Charakteryzuje się licznymi terenami zielonymi, które przyciągają do siebie rodziny z dziećmi, pasjonatów aktywnego spędzania wolnego czasu oraz miłośników zwierząt. Dodatkowym atutem dzielnicy jest jej umiejscowienie blisko rzeki Wisły (od zachodu). Nowe mieszkania na Białołęce cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Głównie dlatego, że mają dobrze rozwiniętą sieć połączeń – do i z centrum miasta. Na tym – bezpośrednim połączeniu – właśnie zależy osobom, które pracują w centrum miasta i muszą dojeżdżać tam na co dzień.

 

Jedną z nowo powstałych inwestycji na Białołęce jest Miasteczko Greenwood, położone w północno-wschodniej części dzielnicy. Osiedle mieszkaniowe zostało tak przystosowane do potrzeb mieszkańców, aby Ci mogli cieszyć się z wypoczynku w towarzystwie licznych kompleksów leśnych, parków oraz tras rowerowych. Inwestycja została podzielona na kilka etapów, z czego dwa pierwsze zostały już pomyślnie zakończone. Kolejne etapy dostępne są na stronie dewelopera.

Co w Białołęce piszczy

Poza dobrze rozwiniętą siecią połączeń – do i z centrum Warszawy – Białołęka jest również miejscem, gdzie działa wiele punktów handlowo-usługowych, przedszkoli oraz obiektów użytkowych, takich jak: ośrodki sportowe, siłownie, place zabaw, baseny i wiele innych. Dzięki dobrze zagospodarowanej przestrzeni dzielnica cieszy się dużym zainteresowaniem.

 

Nowe mieszkania na Białołęce charakteryzuje również nowoczesne budownictwo. To idealne miejsce dla osób, które nie przepadają za starym budownictwem i zależy im na tym, aby ich nowe mieszkanie było w pełni unowocześnione. Mieszkania Białołęki to przede wszystkim najwyższy standard mieszkaniowy, innowacyjne rozwiązania i funkcjonalne, otwarte pomieszczenia.

Jak się tam mieszka?

Mówi się, że Białołęka to taka „sypialnia” stolicy. Jednak opinie na ten temat są podzielone. Dzielnica wciąż się rozwija, powstają plany na zagospodarowanie terenów pod nowe inwestycje mieszkaniowe dla młodych, a ze względu na bliskość natury i wysoki poziom bezpieczeństwa, dzielnica cieszy się dużym zainteresowaniem wśród – nawet najbardziej wymagających – mieszkańców.

 

Nowe mieszkania na Białołęce to nie tylko gwarancja spokoju i bezpieczeństwa w nowoczesnej formie. To również atrakcyjne ceny mieszkań, które, w porównaniu z mieszkaniami w centrum Warszawy, są naprawdę korzystne – zwłaszcza dla młodych osób, które szukają swojego pierwszego mieszkania. W dzielnicy planuje się również dużo inwestycji drogowych, które znacznie usprawnią dotychczasową komunikację.

 

Białołęka to zatem idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, młodych dorosłych, pasjonatów przyrody i sportów na świeżym powietrzu. Warto zainteresować się nią przy wyborze odpowiedniego miejsca na osiedlenie się, ponieważ ma ona wiele do zaoferowania.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież