Prawidłowe ocieplenie dachu i poddasza ma duże znaczenie. Przy nieodpowiednio wykonanej izolacji cieplnej przez poddasze może uciekać od 10 do 25% ciepła. Poniżej pokazujemy jakie materiały wybrać oraz krok po kroku wykonanie ocieplenia. Poddasze użytkowe jest szczególnie narażone na wszelkie niedoskonałości i błędy w sztuce budowlanej. Wystarczy złe użycie warstw izolacyjnych, nie ciągłość materiału izolacyjnego lub brak prawidłowej paroizolacji. To wszystko może przyczynić się do powstawania grzybów i pleśni, a w konsekwencji może dojść do gnicia elementów więźby.

Panele ścienne z podłużnymi rowkami, to bardzo ciekawe wizualnie elementy dekoracyjne, które również spełniają praktyczne funkcje.
Ogrodzenie, zarówno tymczasowe, jak i stałe, należy do jednych z najważniejszych elementów, choć pojawiających się naokoło posesji, a nie bezpośrednio w budynku.
Coraz większym zainteresowaniem cieszą się śruby drobnozwojowe.
Niezależnie od tego, czy myślisz o zmianie wnętrza domu, czy też poprawie zewnętrznego wyglądu, okna aluminiowe mogą być świetnym rozwiązaniem.