Producenci wełny mineralnej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. W zależności od tego, jaki projekt realizujesz, możesz sięgnąć po wyspecjalizowane produkty Isoroc. To wełna przeznaczona do użytku ogólnego, fasad wentylowanych, a także izolowania stropów garaży i piwnic. Zobacz jej rodzaje oraz zastosowanie w budownictwie.


Isoroc to jeden z najbardziej znanych i cenionych dostawców wełny mineralnej na rynku. Firma jest na nim obecna już od prawie 20 lat, co pozwoliło jej zdobyć cenne doświadczenie i dynamicznie reagować na oczekiwania klientów. To dlatego dzisiaj w swoim asortymencie ma zarówno wełnę do zastosowania ogólnego, jak również przeznaczoną do izolowania fasad wentylowanych, stropów w garażach i piwnicach.

Wełna Isoroc do budownictwa ogólnego

Isoroc z powodzeniem nadaje się niemal do wszystkich prac budowlanych, zarówno w obiektach nowych, jak i starszych przechodzących termomodernizację. W tym zakresie rekomendowane przez producenta są wyroby z serii Isolight, które odznaczają się niską wagą oraz sprężystością. Dzięki temu bardzo dobrze dopasowują się do powierzchni nawet nierównych ścian, zapewniając im wentylację, a domownikom uczucie ciepła bez zwiększania nakładów na ogrzewanie. 

Wełna Isoroc do fasad wentylowanych

W związku z dużym zainteresowaniem fasadami wentylowanymi firma Isoroc wypuściła na rynek serię produktów do ocieplania elewacji z paneli metodą lekką - suchą. Produkty Isovent https://www.diamondexpert.pl/kategoria/isoroc/ świetnie sprawdzają się także na ścianach trójwarstwowych, zewnętrznych pokrytych kamieniem czy szkłem oraz ścianach działowych. 

Wełna Isoroc do stropów garaży i piwnic

W tej kategorii Isoroc jest jednym z faworytów. Wełna skalna w płytach jest dostępna w różnych grubościach – od 5 do nawet 20 cm. Z łatwością dopasujesz ją do swojego projektu ocieplenia stropu w garażu czy piwnicy. Zaletą produktu jest jego niepalność – oznacza to, że w razie pożaru ogień nie będzie się przemieszczał dalej. Izolacja stworzy dla niego skuteczną barierę. 

Wełna Isoroc do konstrukcji szkieletowych

Zastanawiasz się, jaki materiał izolacyjny wybrać do ocieplenia konstrukcji domu szkieletowego? Postaw na wełnę skalną Isoroc w płytach. Isovent, Isolight lub Isoacoustic sprawdzą się w tej roli doskonale.

Świetnie chronią przed wiatrem oraz wychładzaniem wnętrz. Gwarantują ścianom swobodne oddychanie, co w przypadku wiatru stanowi najlepszą ochronę przed powstawaniem grzybów czy pleśni.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież